Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v Poruba?
Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v Poruba.
Na základe 957 inzerátov typu byt v Poruba (medián 2 804 €/m²)
Poruba má príliš málo inzerátov na samostatný odhad — zobrazujeme priemer pre Ostrava.
Na základe 957 inzerátov (pre presný miestny odhad je potrebných minimálne 100).
Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti
Odhadovaná hodnota
213 679 €
Rozsah: 181 627 € – 245 731 €
Sledovanie ceny
Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v Poruba výrazne zmení.
Čo dostanete za 210 267 €
Skutočné inzeráty v Poruba s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.
What you get at 210 267 €/ orientačná predajná cena
Apartment · — · 70 m²
Apartment · — · 64 m²
Apartment · — · 88 m²
Apartment · — · 60 m²
Vývoj cien v krajine
Eurostat House Price Index pre Česko, posledných 12 štvrťrokov
+20.0%12Q
Ukážkové inzeráty
Ako to funguje?
- Aký presný je tento odhad?
- Používa ceny z aktuálnych inzerátov v Poruba, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
- Ako sa odhad počíta?
- Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v Poruba. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
- Odkiaľ pochádzajú dáta?
- Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
- Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
- Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v Poruba pohne nad vami zvolenú hranicu.