Poruba-sever, priemerná cena za m²
2 917 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 2 917 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 171 m²
5 spální
€2 917/m²
Kvalita života
- Doprava82
- Pešia dostupnosť99
- Občianska vybavenosť77
- Pre rodiny90
- Kultúra50
- Zeleň97
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia67
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt2 917 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Poruba-sever:
Ukážkové inzeráty
- Prodej bytu 1+1 po částečné rekonstrukci v žádané lokalitě
- Prodej bytu 2+1 s lodžií a klimatizací v Ostravě
- Prodej bytu 3+1 po rekonstrukci s velkým balkonem v Ostravě
- Prostorný mezonet 3+1 v Ostravě-Porubě s lodžií
- Prostorný byt 3+1 s balkonem v Ostravě-Porubě
- Luxusní byt 2+1 po kompletní rekonstrukci v Ostravě-Porubě
Často kladené otázky
- Je Poruba-sever drahá v porovnaní s Česko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Česko.
- Ako sa ceny v Poruba-sever vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Poruba-sever?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Poruba-sever
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.