Wehrden, priemerná cena za m²
1 299 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 1 299 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 385 m²
12 spální
€1 299/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pešia dostupnosť47
- Občianska vybavenosť20
- Pre rodiny18
- Kultúra0
- Kvalita ovzdušia85
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom1 299 €/m²
Aktuálne inzeráty v Wehrden:
Ukážkové inzeráty
- Generationenhaus in Völklingen: Zwei Wohneinheiten, flexibel nutzbar
- Einfamilienhaus zum Kauf
- Generationenhaus mit zwei Wohneinheiten in Völklingen
- Neubau-Mehrfamilienhaus: Ihr Traumhaus in Völklingen gestalten
- Sanierungsobjekt in Völklingen – Potenzial für Ihr Traumhaus!
- Charmante 3-Zimmer-Dachgeschosswohnung in Wadgassen
Často kladené otázky
- Je Wehrden drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Wehrden vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Wehrden?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Wehrden
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.