Bonerath, priemerná cena za m²
3 242 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 3 242 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 154 m²
4 spálne
€3 242/m²
Kvalita života
- Doprava24
- Pešia dostupnosť17
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny12
- Kultúra27
- Kvalita ovzdušia85
- Zeleň24
- Hluk100
- Riziko záplav100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom3 242 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Bonerath:
Ukážkové inzeráty
- Massives Familienhaus in Osburg mit 141 m² Wohnfläche
- Massives Einfamilienhaus in Osburg: Ihr Traum vom Eigenheim
- Massives Einfamilienhaus in Osburg: Ihr Traumhaus wartet!
- Massives Einfamilienhaus mit 4 Zimmern in Osburg
- Massives Einfamilienhaus mit Wärmepumpe und Fußbodenheizung
- Massives Einfamilienhaus in Osburg mit Wärmepumpe
Často kladené otázky
- Je Bonerath drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Bonerath vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Bonerath?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Bonerath
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.