Ayl, priemerná cena za m²
2 211 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 2 211 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 226 m²
7 spální
€2 211/m²
Kvalita života
- Doprava9
- Pešia dostupnosť24
- Občianska vybavenosť15
- Pre rodiny20
- Kultúra37
- Zeleň39
- Hluk100
- Riziko záplav100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom2 211 €/m²
Aktuálne inzeráty v Ayl:
Ukážkové inzeráty
- Ehemaliges Weingut mit 463m² Wohnfläche und 23.605m² Grundstück
- Zweifamilienhaus in Wiltingen: Potenzial trifft Lage
- Modernes Effizienzhaus 40 in Wiltingen: Ihr Familiendomizil
- Gepflegtes Einfamilienhaus mit Sonderrabatt in Wiltingen
- Ihr Traumhaus in Wiltingen: Projektieren Sie Ihr 5+kk Einfamilienhaus
- Sanierungsbedürftiges Einfamilienhaus mit Ausbaupotenzial in Wiltingen
Často kladené otázky
- Je Ayl drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Ayl vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Ayl?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Ayl
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.