Albig, priemerná cena za m²
5 154 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 5 154 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 97 m²
3 bedrooms
€5 154/m²
Kvalita života
- Doprava23
- Pešia dostupnosť28
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny42
- Kultúra29
- Kvalita ovzdušia70
- Zeleň51
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Aktuálne inzeráty v Albig:
Ukážkové inzeráty
Často kladené otázky
- Je Albig drahá v porovnaní s Bundesrepublik Deutschland?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Bundesrepublik Deutschland.
- Ako sa ceny v Albig vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Albig?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Albig
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.