Alstaden, priemerná cena za m²
2 973 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 2 973 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 168 m²
5 spální
€2 973/m²
Kvalita života
- Doprava78
- Pešia dostupnosť75
- Občianska vybavenosť61
- Pre rodiny75
- Kultúra47
- Kvalita ovzdušia70
- Zeleň94
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt2 439 €/m²
- Dom3 611 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Alstaden:
Ukážkové inzeráty
- Renovierte 3-Zimmer-Wohnung mit Hobbyraum in Oberhausen
- Helle 4-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Mülheim-Speldorf
- Gemütliche 2,5-Zimmer-Wohnung in ruhiger Lage von Oberhausen
- Charmante Dachgeschosswohnung mit Balkon in Mülheim-Speldorf
- Renovierte 3-Zimmer-Eigentumswohnung in Oberhausen mit Hobbyraum
- Dachgeschosswohnung in Oberhausen - Chance auf 30% Rabatt!
Často kladené otázky
- Je Alstaden drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Alstaden vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Alstaden?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Alstaden
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.