Himmelsthür, priemerná cena za m²
2 281 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 2 281 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 219 m²
7 spální
€2 281/m²
Kvalita života
- Doprava57
- Pešia dostupnosť83
- Občianska vybavenosť62
- Pre rodiny79
- Kultúra32
- Kvalita ovzdušia85
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt2 413 €/m²
- Dom2 025 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Himmelsthür:
Ukážkové inzeráty
- Moderne 3-Zimmer-Wohnung mit Garage in zentraler Lage
- Barrierefreie 3-Zimmer-Wohnung mit Terrasse & TG in Hildesheim
- Neubau-Wohnung in Hildesheim: Erstbezug mit Balkon
- Neubau-Wohnung in Hildesheim: Erstbezug mit Balkon
- Neubau-Wohnung in Hildesheim: Modernes Wohnen auf 111,8 m²
- Exklusives Neubau-Apartment in Hildesheim mit 3 Zimmern
Často kladené otázky
- Je Himmelsthür drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Himmelsthür vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Himmelsthür?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Himmelsthür
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.