Alt Sührkow, priemerná cena za m²
2 680 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 2 680 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 186 m²
6 spální
€2 680/m²
Kvalita života
- Doprava24
- Pešia dostupnosť22
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny16
- Kultúra0
- Kvalita ovzdušia85
- Zeleň33
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia85
Podľa typu nehnuteľnosti
- Dom2 680 €/m²
Aktuálne inzeráty v Alt Sührkow:
Ukážkové inzeráty
- Großzügiges Einfamilienhaus in idyllischer Alleinlage
- Massives Einfamilienhaus mit Gewerbefläche nahe Teterow
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in Teterow mit guter Infrastruktur
- Helle 2-Zimmer-Wohnung mit Einbauküche in Teterow
- Sanierungsbedürftiges Bauernhaus in idyllischer Naturlage
- Charmantes Reihenhaus in Teterow mit großem Grundstück
Často kladené otázky
- Je Alt Sührkow drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Alt Sührkow vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Alt Sührkow?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Alt Sührkow
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.