Skip to main content

Koľko stojí vaša nehnuteľnosť v Berlín?

Pomocou kalkulačky nižšie odhadnete trhovú hodnotu vašej nehnuteľnosti na základe cien aktuálnych inzerátov v Berlín.

Na základe 5129 inzerátov typu byt v Berlín (medián 5 280 €/m²)

Vypočítajte si hodnotu nehnuteľnosti

Odhadovaná hodnota

414 785 €

Rozsah: 352 567 € – 477 003 €

Sledovanie ceny

Pošleme vám e-mail, keď sa medián cien v Berlín výrazne zmení.

Upozorniť, keď sa hodnota zmení o viac ako

Čo dostanete za 395 963 €

Skutočné inzeráty v Berlín s cenou blízkou tomuto rozpočtu — zoradené podľa Seeki skóre.

What you get at 395 963 €/ orientačná predajná cena
Apartment · 2 rooms · 67 m²425 000 €
100
Apartment · 2 rooms · 64 m²415 000 €
100
Apartment · 2 rooms · 58 m²360 000 €
99
Apartment · 3 rooms · 90 m²420 000 €
98
Medián Seeki skóre 99.5 · 4 najlepších zhôd

Vývoj cien v krajine

Eurostat House Price Index pre Nemecko, posledných 12 štvrťrokov

+0.0%12Q

Ukážkové inzeráty

Ako to funguje?

Aký presný je tento odhad?
Používa ceny z aktuálnych inzerátov v Berlín, nie skutočné predajné ceny. Presnosť je najvyššia v hustých mestských oblastiach s mnohými porovnateľnými inzerátmi. Berte to ako orientačné vodítko, nie ako odborný odhad.
Ako sa odhad počíta?
Vynásobíme vami zadanú výmeru mediánom ceny za m² u porovnateľných inzerátov v Berlín. Dáta sa aktualizujú denne z verejných inzerátov na Seeki.
Odkiaľ pochádzajú dáta?
Z verejných realitných inzerátov indexovaných na Seeki, aktualizovaných denne a agregovaných podľa oblasti.
Môžem dostávať upozornenia pri zmene cien?
Áno — vyplňte e-mail vyššie a my vám pošleme magický odkaz. Po potvrdení vás upozorníme, keď sa medián cien v Berlín pohne nad vami zvolenú hranicu.
Odhady sú iba orientačné, nejde o profesionálne ocenenie. Vychádzajú z cien inzerátov, nie zo skutočných transakcií.