Vogtsburg im Kaiserstuhl, priemerná cena za m²
3 931 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 3 931 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 127 m²
4 bedrooms
€3 931/m²
Kvalita života
- Doprava48
- Pešia dostupnosť47
- Občianska vybavenosť41
- Pre rodiny41
- Kultúra20
- Kvalita ovzdušia85
- Zeleň59
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia100
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt3 412 €/m²
- Dom4 015 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Vogtsburg im Kaiserstuhl:
Ukážkové inzeráty
- Energetisch saniertes Mehrfamilienhaus mit drei Wohneinheiten
- Romantisches Weingut mit Potenzial im Kaiserstuhl
- Stadthaus-Traum: 5 Zimmer, moderne Architektur in Sasbach
- Energieeffizientes Einfamilienhaus mit 18 Monaten Festpreisgarantie
- Doppelhaushälfte in Bahlingen: Ihr Traumhaus mit Preisgarantie
- Individuelles Einfamilienhaus in Bahlingen am Kaiserstuhl
Často kladené otázky
- Je Vogtsburg im Kaiserstuhl drahá v porovnaní s Nemecko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Nemecko.
- Ako sa ceny v Vogtsburg im Kaiserstuhl vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Vogtsburg im Kaiserstuhl?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Vogtsburg im Kaiserstuhl
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.