Skip to main content
Dražba 2-izbového bytu s loggiou v Nových Zámkoch - Widok nieruchomości 1 z 6

Dražba 2-izbového bytu s loggiou v Nových Zámkoch

Komárňanská, Nové Zámky, Slovenská republika

107 000 €
1783 €/m²
2
pokoje
60
1 m²
Powierzchnia działki

Więcej w Nové Zámky

286 więcej w Nové Zámky

Wizyta

Umów oglądanie

Kiedy chcesz odwiedzić nieruchomość?

Wybierz jeden lub więcej terminów, które Ci odpowiadają. Agent potwierdzi dokładny termin.

Zajmuje mniej niż minutę · Agent potwierdza termin.

Przegląd

Najważniejsze cechy

Kluczowe parametry

Układ:2+kk
Pokoje:2
Własność:personal

Opis

Predmetom dražby je priestranný 2-izbový byt s loggiou v meste Nové Zámky.

**Prehľad nehnuteľnosti** Ponúkame na predaj v rámci dražby 2-izbový byt s úžitkovou plochou **60,69 m²** a prislúchajúcou loggiou o výmere **7,10 m²**. Byt sa nachádza v meste Nové Zámky v Nitrianskom kraji. Ide o zaujímavú investičnú príležitosť s potenciálom.

**Interiér** Byt disponuje dvoma obytnými izbami a kuchynským kútom (2+kk). Celková úžitková plocha bytu je 60,69 m², čo poskytuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie. K bytu prislúcha aj loggia, ktorá predstavuje príjemné rozšírenie obytného priestoru.

**Vlastnosti** * **Typ nehnuteľnosti:** Byt * **Dispozícia:** 2+kk * **Úžitková plocha:** 60,69 m² * **Loggia:** 7,10 m² * **Lokalita:** Nové Zámky, Nitriansky kraj * **Typ predaja:** Dražba

**Lokalita** Nové Zámky sú okresné mesto s dobrou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou. V okolí nájdete obchody, školy, škôlky a služby. Byt je situovaný v lokalite, ktorá ponúka pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Parametry

Wszystkie szczegóły

Budynek

Powierzchnia działki:1 m²

Udogodnienia

Loggia(7.1 m²)

Lokalizacja

W okolicy

Ocena

Seeki Score

Jakość lokalizacji

85/100
🚇
Komunikacja miejska

Bliskość metra, tramwaju i autobusu

59
🏪
Infrastruktura

Sklepy, apteki i usługi

90
👨‍👩‍👧
Rodzina

Szkoły, parki i place zabaw

98
🚶
Piesza dostępność

Przyjazność ulic dla pieszych

100
🎭
Kultura

Muzea, teatry i miejsca kultury

78
🌬️
Jakość powietrza

Poziom zanieczyszczenia powietrza (dane EEA)

85
🔇
Poziom hałasu

Poziom hałasu środowiskowego (EEA)

100
🌊
Ryzyko powodzi

Klasyfikacja strefy zalewowej

100
📈
Kondycja gospodarcza

Regionalny PKB i zatrudnienie

58
🌳
Tereny zielone

Parki i tereny zielone w pobliżu

N/A

Jakość ogłoszenia

C
Kompletność

Wypełnienie kluczowych pól ogłoszenia

55
Opis

Długość i szczegółowość tekstu ogłoszenia

35
Zdjęcia

Liczba zdjęć nieruchomości

55

Dodano 3 miesiące temu

Zaktualizowano 8 czerwca 2026

Koszty

Finansowanie

434 €/mies.
Szac. kredyt · wkład 20% · 30 lat · 4.5%

Liczby wyglądają dobrze? Sprawdź na miejscu.

Rynek

Cena i rynek

Historia cen

107 000 €· 1783 €/m²8 cze 2026
Wystawiono na sprzedaż

Trend rynkowy

Brak danych rynkowych

Porównaj

Również na

AI wykryła, że ta nieruchomość została również opublikowana na

Nehnutelnosti.sk107 000 €

Gotowy, żeby rzucić okiem?

Wybierz termin, który Ci odpowiada, a agent potwierdzi slot.

Z bloga Seeki