Juh, Gemiddelde prijs per m²
€ 2.714/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 2.714. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 184 m²
5 slaapkamers
€2.714/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer45
- Loopbaarheid69
- Voorzieningen55
- Gezinsvriendelijk56
- Cultuur41
- Luchtkwaliteit70
- Groen75
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie58
Naar type woning
- Appartement€ 2.682/m²
- Huis€ 2.869/m²
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in Juh:
Voorbeeldadvertenties
- Priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou v Trenčíne
- Priestranný 3-izbový byt 81m² v tichej lokalite Trenčín
- Luxusný 4-izbový byt s terasou a výhľadom na zeleň
- OS Za Južnou - lokalita Suchý Dub, 5 izbový byt č.1 so záhradkou v štandardnom prevedení za 466.100 €
- Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom pri lese
- Zariadený 1-izbový byt s lodžiou v Trenčíne
Veelgestelde vragen
- Is Juh duur vergeleken met Slowakije?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Slowakije-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Juh veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Juh?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Juh
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.