Centrum, Gemiddelde prijs per m²
€ 2.613/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 2.613. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 191 m²
6 slaapkamers
€2.613/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer70
- Loopbaarheid100
- Voorzieningen90
- Gezinsvriendelijk90
- Cultuur81
- Luchtkwaliteit70
- Groen100
- Geluid100
- Overstromingsrisico50
- Economische situatie58
Naar type woning
- Appartement€ 2.902/m²
- Huis€ 2.143/m²
Hoe verhoudt dit zich?
De grootste subregio van Centrum is Palackého.
In dit gebied
| Palackého | — |
| Jaselská | — |
| Soblahovská | — |
Recente advertenties in Centrum:
Voorbeeldadvertenties
- Slnečný 2-izbový byt 60m² v Trenčíne s bonusmi
- Priestranný 2-izbový byt s dvoma balkónmi v Trenčíne pri OC Max
- Priestranný 3-izbový byt s balkónom v centre Trenčína
- Útulná garsónka v srdci Trenčína s kompletnou občianskou vybavenosťou
- Moderná izba v novostavbe s loggiou pri OC Max
- Moderné rodinné domy v Záblatí s pozemkom a terasou
Veelgestelde vragen
- Is Centrum duur vergeleken met Slowakije?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Slowakije-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Centrum veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Centrum?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Centrum
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.