gmina Police, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.951/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.951. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 256 m²
8 slaapkamers
€1.951/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie100
Naar type woning
- Appartement€ 1.953/m²
- Huis€ 1.949/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Saint-Étienne
Frankrijk
€1.838/m² · 969 aanbiedingen
- Maagdenburg
Duitsland
€1.895/m² · 931 aanbiedingen
- Alicante
Spanje
€2.360/m² · 827 aanbiedingen
- Dortmund
Duitsland
€2.368/m² · 760 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Police:
Voorbeeldadvertenties
- Nowoczesne domy 4-pokojowe z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi
- Dom z potencjałem inwestycyjnym w Trzebieży blisko Zalewu!
- Nowoczesne domy 5-pokojowe z ogrodem w Przęsocinie
- Komfortowy dom z oranżerią blisko lasu w Pilchowie!
- Nowoczesny bliźniak z ogrodem w Policach - idealny dla rodziny!
- Dom w Pilchowie: Twoja przestrzeń do własnej aranżacji blisko natury!
Veelgestelde vragen
- Is gmina Police duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Police veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Police?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Police
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.