gmina Nowy Tomyśl, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.572/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.572. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 318 m²
10 slaapkamers
€1.572/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer22
- Loopbaarheid29
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk9
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen19
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie100
Naar type woning
- Appartement€ 1.787/m²
- Huis€ 1.551/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Saint-Étienne
Frankrijk
€1.838/m² · 969 aanbiedingen
- Maagdenburg
Duitsland
€1.895/m² · 931 aanbiedingen
- Córdoba
Spanje
€1.966/m² · 649 aanbiedingen
- Ústí nad Labem
Tsjechië
€2.229/m² · 604 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Nowy Tomyśl:
Voorbeeldadvertenties
- Nowoczesny dom z fotowoltaiką blisko lasu!
- Nowy dom parterowy w Paproci - gotowy na Twoje zmiany!
- Nowe, słoneczne kawalerka z balkonem w Nowym Tomyślu!
- Nowoczesny dom w Osadzie Paproć z ogrodem i parkingiem
- Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z windą i ogrzewaniem podłogowym
- Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Nowym Tomyślu
Veelgestelde vragen
- Is gmina Nowy Tomyśl duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Nowy Tomyśl veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Nowy Tomyśl?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Nowy Tomyśl
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.