gmina Działoszyce, Gemiddelde prijs per m²
€ 403/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 403. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 1240 m²
41 slaapkamers
€403/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid17
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk17
- Cultuur0
- Groen33
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Hoe verhoudt dit zich?
- Oschersleben
Duitsland
€453/m² · 54 aanbiedingen
- Oberzent
Duitsland
€396/m² · 54 aanbiedingen
- Monfalcone
Italië
€324/m² · 40 aanbiedingen
- Saalburg-Ebersdorf
Duitsland
€464/m² · 33 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Działoszyce:
Voorbeeldadvertenties
- Wolnostojący dom z potencjałem blisko lasu!
- Przestronne 3 pokoje z garażem i piwnicami na ostatnim piętrze!
- Przestronne mieszkanie 84m² z garażem i piwnicami w Działoszycach
- Wolnostojący dom z potencjałem blisko lasu w Bronocicach!
- Solidny dom z wyposażeniem blisko natury w Sancygniowie
- DOM wolnostojący ! osobna kuchnia | tereny zielone | TYLKO U NAS!
Veelgestelde vragen
- Is gmina Działoszyce duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Działoszyce veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Działoszyce?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Działoszyce
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.