gmina Główczyce, Gemiddelde prijs per m²
€ 638/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 638. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 784 m²
25 slaapkamers
€638/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie100
Naar type woning
- Huis€ 777/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Hähnichen
Duitsland
€175/m² · 14 aanbiedingen
- Wiesmath
Oostenrijk
€155/m² · 13 aanbiedingen
- Barbadás
Spanje
€120/m² · 12 aanbiedingen
- Willingshausen
Duitsland
€125/m² · 9 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Główczyce:
Voorbeeldadvertenties
- Zabytkowy Pałac w Skórzynie z Parkiem - Unikatowa Okazja!
- Mieszkanie 3 pokoje z ogrodem i garażem w Pobłociu!
- Syndyk sprzeda 1/2 udziału w mieszkaniu 2+kk w Wykosowie!
- Dom z potencjałem i fotowoltaiką w spokojnej okolicy
- Wyjątkowa okazja: Dom do własnej aranżacji na dużej działce!
- Inwestycja w Wykosowie: Dwa budynki mieszkalne z potencjałem
Veelgestelde vragen
- Is gmina Główczyce duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Główczyce veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Główczyce?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Główczyce
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.