Wat is uw woning in gmina Skarszewy waard?
Schat met de rekenmachine hieronder de marktwaarde van uw woning op basis van actuele aanbiedingen in gmina Skarszewy.
Gebaseerd op 272 appartement aanbiedingen in gmina Skarszewy (mediaan € 1.465/m²)
gmina Skarszewy heeft te weinig aanbiedingen voor een aparte schatting — we tonen gemiddelden voor powiat starogardzki.
Gebaseerd op 272 aanbiedingen (minimaal 100 vereist voor een nauwkeurige lokale schatting).
Bereken de waarde van uw woning
Geschatte waarde
€ 136.066
Bereik: € 115.656 – € 156.476
Waardewijzigingen ontvangen
We mailen u wanneer de mediaanprijs in gmina Skarszewy aanzienlijk verandert.
Wat je krijgt voor € 109.841
Echte gepubliceerde advertenties in gmina Skarszewy met prijzen rond dit budget — gerangschikt op Seeki-score.
What you get at € 109.841/ circa verkoopprijs
Apartment · — · 58 m²
Apartment · — · 75 m²
Apartment · — · 64 m²
House · — · 65 m²
Prijsontwikkeling per land
Eurostat House Price Index voor Polen, laatste 12 kwartalen
+30.3%12Q
Voorbeeldadvertenties
Hoe werkt het?
- Hoe nauwkeurig is deze schatting?
- Het gebruikt vraagprijzen uit actuele aanbiedingen in gmina Skarszewy, niet werkelijke verkoopprijzen. De nauwkeurigheid is het hoogst in dichte stedelijke gebieden met veel vergelijkbare aanbiedingen. Beschouw het als een ruwe indicatie, niet als een professionele taxatie.
- Hoe wordt de schatting berekend?
- We vermenigvuldigen uw oppervlakte met de mediaanprijs per m² van vergelijkbare aanbiedingen in gmina Skarszewy. Gegevens worden dagelijks bijgewerkt vanuit openbare aanbiedingen op Seeki.
- Waar komen de gegevens vandaan?
- Uit openbare vastgoedaanbiedingen geïndexeerd door Seeki, dagelijks bijgewerkt en geaggregeerd per gebied.
- Kan ik meldingen krijgen bij prijsveranderingen?
- Ja — vul hierboven uw e-mailadres in en we sturen een magische link. Na bevestiging melden we u wanneer de mediaanprijs in gmina Skarszewy uw drempel overschrijdt.