Taurasi, Gemiddelde prijs per m²
€ 75/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 75. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 6701 m²
223 slaapkamers
€75/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid41
- Voorzieningen46
- Gezinsvriendelijk42
- Cultuur0
- Groen54
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie25
Hoe verhoudt dit zich?
- Sangerhausen
Duitsland
€83/m² · 60 aanbiedingen
- Kraichtal
Duitsland
€67/m² · 8 aanbiedingen
- Górowo Iławeckie
Polen
€92/m² · 6 aanbiedingen
- Tibi
Spanje
€66/m² · 5 aanbiedingen
Recente advertenties in Taurasi:
Voorbeeldadvertenties
Veelgestelde vragen
- Is Taurasi duur vergeleken met Italië?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Italië-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Taurasi veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Taurasi?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Taurasi
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.