Abanilla, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.277/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.277. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 391 m²
12 slaapkamers
€1.277/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie40
Naar type woning
- Huis€ 1.386/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Monfalcone
Italië
€324/m² · 40 aanbiedingen
- Lutherstadt Eisleben
Duitsland
€279/m² · 35 aanbiedingen
- gmina Świdnica
Polen
€273/m² · 23 aanbiedingen
- Espelkamp
Duitsland
€204/m² · 17 aanbiedingen
Recente advertenties in Abanilla:
Voorbeeldadvertenties
Veelgestelde vragen
- Is Abanilla duur vergeleken met Spanje?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Spanje-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Abanilla veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Abanilla?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Abanilla
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.