Covelo, Gemiddelde prijs per m²
€ 274/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 274. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 1827 m²
60 slaapkamers
€274/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie55
Naar type woning
- Huis€ 329/m²
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in Covelo:
Voorbeeldadvertenties
Veelgestelde vragen
- Is Covelo duur vergeleken met Spanje?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Spanje-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Covelo veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Covelo?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Covelo
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.