Zábřeh nad Odrou, Gemiddelde prijs per m²
€ 2.585/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 2.585. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 193 m²
6 slaapkamers
€2.585/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer88
- Loopbaarheid100
- Voorzieningen73
- Gezinsvriendelijk85
- Cultuur31
- Luchtkwaliteit55
- Groen88
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie67
Naar type woning
- Appartement€ 2.595/m²
- Huis€ 1.896/m²
Hoe verhoudt dit zich?
De grootste subregio van Zábřeh nad Odrou is Ruská.
In dit gebied
| Ruská | — |
Recente advertenties in Zábřeh nad Odrou:
Voorbeeldadvertenties
- Prostorný byt 2+1 po rekonstrukci s balkonem v Ostravě
- Prostorný byt 3+1 po rekonstrukci v Ostravě-Výškovicích
- Prostorný byt 3+1 s balkony a rekonstrukcí
- Prostorný byt 3+1 po rekonstrukci s balkonem
- Prodej bytu 2+1 v revitalizovaném cihlovém domě v Ostravě
- Prostorný byt 2+1 po rekonstrukci s lodžií v Ostravě-Zábřehu
Veelgestelde vragen
- Is Zábřeh nad Odrou duur vergeleken met Tsjechië?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Tsjechië-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Zábřeh nad Odrou veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Zábřeh nad Odrou?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Zábřeh nad Odrou
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.