Vítkovice, Gemiddelde prijs per m²
€ 2.199/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 2.199. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 227 m²
7 slaapkamers
€2.199/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer81
- Loopbaarheid89
- Voorzieningen60
- Gezinsvriendelijk66
- Cultuur76
- Luchtkwaliteit55
- Groen89
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie67
Naar type woning
- Appartement€ 2.524/m²
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in Vítkovice:
Voorbeeldadvertenties
- Prodej ideálního podílu domu 3+1 se zahradou v Ostravě
- Prostorný byt 3+1 s balkonem v Ostravě k pronájmu
- Prostorný 3+kk byt po rekonstrukci v Ostravě-Vítkovicích
- Prostorný byt 3+1 s vlastní zahradou v klidné lokalitě
- Prostorný byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s velkým sklepem
- Prodej bytu 2+1 po rekonstrukci s velkým sklepem v Ostravě
Veelgestelde vragen
- Is Vítkovice duur vergeleken met Tsjechië?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Tsjechië-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Vítkovice veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Vítkovice?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Vítkovice
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.