Hrabová, Gemiddelde prijs per m²
€ 2.666/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 2.666. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 187 m²
6 slaapkamers
€2.666/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer45
- Loopbaarheid55
- Voorzieningen23
- Gezinsvriendelijk21
- Cultuur10
- Luchtkwaliteit55
- Groen31
- Geluid100
Naar type woning
- Appartement€ 2.821/m²
- Huis€ 2.138/m²
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in Hrabová:
Voorbeeldadvertenties
- Moderní bydlení 3+kk s zahradou v žádané lokalitě Ostrava-Hrabová
- Prostorný byt 4+kk s zahradou v Ostravě-Hrabové
- Prodej moderního mezonetového bytu 4+kk s zahradou v Ostravě
- Moderní bydlení 3+kk s terasou a zahradou v Ostravě
- Prodej moderního bytu 4+kk s velkou zahradou v Ostravě
Veelgestelde vragen
- Is Hrabová duur vergeleken met Tsjechië?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Tsjechië-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Hrabová veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Hrabová?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Hrabová
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.