Prester, Gemiddelde prijs per m²
€ 409/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 409. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 1222 m²
40 slaapkamers
€409/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer38
- Loopbaarheid46
- Voorzieningen34
- Gezinsvriendelijk28
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen45
- Geluid100
- Overstromingsrisico20
- Economische situatie85
Naar type woning
- Huis€ 409/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Monfalcone
Italië
€324/m² · 40 aanbiedingen
- gmina Morąg
Polen
€465/m² · 34 aanbiedingen
- Trapani
Italië
€374/m² · 28 aanbiedingen
- Pinos Puente
Spanje
€470/m² · 26 aanbiedingen
Recente advertenties in Prester:
Voorbeeldadvertenties
- Modernes 3-Zimmer-Apartment in Magdeburgs begehrtem Viertel Cracau
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in begehrtem Magdeburger Viertel Cracau
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in Magdeburg mit Balkon
- Großzügiges Mehrfamilienhaus mit Potenzial in Magdeburg
- Großzügiges Mehrfamilienhaus mit Potenzial in Magdeburg
- Gepflegtes Mehrfamilienhaus in Magdeburg mit 305m² Wohnfläche
Veelgestelde vragen
- Is Prester duur vergeleken met Duitsland?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Duitsland-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Prester veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Prester?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Prester
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.