Biedenkopf, Gemiddelde prijs per m²
€ 740/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 740. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 675 m²
22 slaapkamers
€740/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer0
- Loopbaarheid0
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 672/m²
- Huis€ 2.520/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- gmina Stargard
Polen
€744/m² · 82 aanbiedingen
- Puertollano
Spanje
€796/m² · 78 aanbiedingen
- el Pinós / Pinoso
Spanje
€716/m² · 66 aanbiedingen
- Reggio di Calabria
Italië
€815/m² · 62 aanbiedingen
De grootste subregio van Biedenkopf is Eckelshausen.
In dit gebied
| Eckelshausen | € 672/m² |
Recente advertenties in Biedenkopf:
Voorbeeldadvertenties
- Neues Einfamilienhaus in Biedenkopf: Ihr Traumhaus mit KfW55
- Neubau-Doppelhaushälfte: Ihr Traumhaus in Breidenbach!
- Neubau-Einfamilienhaus: Ihr Traumhaus nach Maß in Biedenkopf
- Modernes Einfamilienhaus in Breidenbach mit KfW-55-Standard
- Ihr Traumhaus in Breidenbach: Individuell gestaltbares Familienhaus
- Neues Ausbauhaus in Biedenkopf: Ihr Traumhaus gestalten!
Veelgestelde vragen
- Is Biedenkopf duur vergeleken met Duitsland?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Duitsland-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Biedenkopf veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Biedenkopf?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Biedenkopf