Žilina, átlagos ár m²-enként
2888 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2888 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 173 m²
5 hálószoba
€2888/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés70
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások86
- Családbarát82
- Kulturális79
- Levegőminőség55
- Zöldterület87
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség52
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3065 EUR/m²
- Ház1960 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Žilina legnagyobb alkörzete Centrum.
Ezen a területen
| Centrum | 2895 EUR/m² |
| Vlčince | 3477 EUR/m² |
| Zapadne priemyselne pasmo(10) | 2542 EUR/m² |
| Veľký diel | 3206 EUR/m² |
Legutóbbi hirdetések Žilina-ban:
Példa hirdetések
- Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Žiliny
- Nový 4-izbový rodinný dom v Žiline - Višňové
- Luxusný bungalov s XXL garážou v pokojnej lokalite pri Žiline
- Útulný 1-izbový byt v centre Žiliny s balkónom
- Luxusný 2-izbový byt v srdci Žiliny s terasou
- Priestranný dom v Žiline s terasou a bytom navyše
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Žilina Szlovákia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Szlovákia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Žilina-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Žilina-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?