gmina Purda, átlagos ár m²-enként
1524 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1524 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 328 m²
10 hálószoba
€1524/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség70
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház1534 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Plauen
Németország
€765/m² · 146 hirdetés
- Zeitz
Németország
€738/m² · 107 hirdetés
- Puertollano
Spanyolország
€796/m² · 78 hirdetés
- Greiz
Németország
€609/m² · 77 hirdetés
Legutóbbi hirdetések gmina Purda-ban:
Példa hirdetések
- Mieszkanie 53m² z ogrodem i garażem - Trękusek k. Olsztyna
- Warmińskie Siedlisko z Duszą - Dom z Dużą Działką
- Nowoczesny dom 195m² w Butrynach blisko Olsztyna!
- Dom wolnostojący 5+kk w Purda - cisza, spokój i szybki dojazd!
- Luksusowa posiadłość z basenem i widokiem na las w sercu Warmii
- Dom z potencjałem w malowniczej wsi Kaborno blisko Olsztyna!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Purda Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Purda-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Purda-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.