Skip to main content

Mennyit ér az Ön Radomsko-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Radomsko-i hirdetési árak alapján.

101038 lakás hirdetés alapján Radomsko-ban (medián 2199 EUR/m²)

Radomsko-nak túl kevés hirdetése van önálló becsléshez — Lengyelország átlagokat jelenítünk meg.

101038 hirdetés alapján (pontos helyi becsléshez minimum 100 szükséges).

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

191 259 EUR

Tartomány: 162 570 EUR – 219 948 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Radomsko medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 164 901 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Radomsko-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 164 901 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · — · 81 m²154 079 EUR
50
House · — · 100 m²163 460 EUR
50
Apartment · — · 70 m²154 657 EUR
50
House · — · 150 m²159 344 EUR
50

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Lengyelország, utolsó 12 negyedév

+30.3%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Radomsko-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Radomsko-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Radomsko medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.