gmina Wiskitki, átlagos ár m²-enként
1167 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1167 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 428 m²
14 hálószoba
€1167/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás15
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség40
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház1167 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések gmina Wiskitki-ban:
Példa hirdetések
- Dom z potencjałem w Miedniewicach - stwórz swoje wymarzone miejsce!
- Dom w stanie surowym z pozwoleniem na rozbudowę w Łubnie
- Nowoczesne mieszkanie 56,7 m² z balkonem i miejscem parkingowym w Wiskitkach!
- Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem blisko Warszawy!
- Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje z ogródkiem i parkingiem
- Nowoczesny dom jednorodzinny, 5 minut do A2.
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Wiskitki Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Wiskitki-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Wiskitki-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.