gmina Krościenko nad Dunajcem, átlagos ár m²-enként
1491 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1491 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 335 m²
11 hálószoba
€1491/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés10
- Gyaloglás13
- Szolgáltatások10
- Családbarát11
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Ház1491 EUR/m²
Legutóbbi hirdetések gmina Krościenko nad Dunajcem-ban:
Példa hirdetések
- Alpejski dom z widokiem na Tatry i Pieniny
- Nowoczesny dom 4+kk z antresolą i sauną w Krośnicy
- Duży dom z ogrodem w Krościenku nad Dunajcem - okazja!
- Nowa niższa cena! Dom 5-pokojowy z potencjałem w Krościenku nad Dunajcem
- Wyjątkowa posiadłość w Pieninach: Dwa domy i budynek gospodarczy!
- Gotowy do zamieszkania dom 4+kk z garażem w Krościenku!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Krościenko nad Dunajcem Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Krościenko nad Dunajcem-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Krościenko nad Dunajcem-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.