Skip to main content

Mennyit ér az Ön Inowrocław-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Inowrocław-i hirdetési árak alapján.

155 lakás hirdetés alapján Inowrocław-ban (medián 1495 EUR/m²)

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

109 349 EUR

Tartomány: 92 947 EUR – 125 751 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Inowrocław medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 112 143 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Inowrocław-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 112 143 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · — · 75 m²103 460 EUR
50
Apartment · — · 75 m²104 355 EUR
50
Apartment · — · 98 m²103 877 EUR
50
Apartment · — · 56 m²109 636 EUR
50

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Lengyelország, utolsó 12 negyedév

+30.3%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Inowrocław-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Inowrocław-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Inowrocław medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.