gmina Ciechocin, átlagos ár m²-enként
1140 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1140 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 438 m²
14 hálószoba
€1140/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Legutóbbi hirdetések gmina Ciechocin-ban:
Példa hirdetések
- Dom z potencjałem: idealny na biznes i mieszkanie!
- Siedlisko nad Drwęcą: Twój azyl z własną plażą!
- Posiadłość marzeń nad jeziorem: 2 ha, linia brzegowa, stajnia!
- Wyjątkowa posiadłość z potencjałem nad rzeką Drwęcą!
- Siedlisko nad Drwęcą: Twój azyl z własną plażą!
- Nowoczesny dom 4-pokojowy blisko jeziora - Elgiszewo
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Ciechocin Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Ciechocin-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Ciechocin-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.
Becsülje meg egy ingatlan értékét gmina Ciechocin-ban
Ingyenes becslés a fenti árakat meghatározó élő hirdetések alapján. Percek alatt beállíthat árfigyelmeztetést.