Mennyit ér az Ön Kirchberg in Tirol-i ingatlana?
Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Kirchberg in Tirol-i hirdetési árak alapján.
722 lakás hirdetés alapján Kirchberg in Tirol-ban (medián 9838 EUR/m²)
Kirchberg in Tirol-nak túl kevés hirdetése van önálló becsléshez — Bezirk Kitzbühel átlagokat jelenítünk meg.
722 hirdetés alapján (pontos helyi becsléshez minimum 100 szükséges).
Számítsa ki otthona értékét
Becsült érték
712 464 EUR
Tartomány: 605 594 EUR – 819 334 EUR
Értékfigyelmeztetések
E-mailben értesítjük, ha Kirchberg in Tirol medián ára jelentősen változik.
Mit kap 737 817 EUR-ért
Valódi, közzétett hirdetések Kirchberg in Tirol-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.
What you get at 737 817 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · — · 93 m²
Apartment · — · 75 m²
Apartment · — · 59 m²
House · — · 126 m²
Országos ártendencia
Eurostat lakásár-index: Ausztria, utolsó 12 negyedév
+3.0%12Q
Példa hirdetések
Hogyan működik?
- Mennyire pontos ez a becslés?
- A Kirchberg in Tirol-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
- Hogyan számítják ki a becslést?
- Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Kirchberg in Tirol-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
- Honnan származnak az adatok?
- A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
- Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
- Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Kirchberg in Tirol medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.