Skip to main content

Mennyit ér az Ön Schwarzach im Pongau-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Schwarzach im Pongau-i hirdetési árak alapján.

240 lakás hirdetés alapján Schwarzach im Pongau-ban (medián 5500 EUR/m²)

Schwarzach im Pongau-nak túl kevés hirdetése van önálló becsléshez — Bezirk St. Johann im Pongau átlagokat jelenítünk meg.

240 hirdetés alapján (pontos helyi becsléshez minimum 100 szükséges).

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

423 360 EUR

Tartomány: 359 856 EUR – 486 864 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Schwarzach im Pongau medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 412 500 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Schwarzach im Pongau-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 412 500 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · — · 78 m²400 416 EUR
50
Apartment · — · 78 m²381 792 EUR
50
Apartment · — · 80 m²433 008 EUR
50
Apartment · — · 75 m²381 792 EUR
50

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Ausztria, utolsó 12 negyedév

+3.0%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Schwarzach im Pongau-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Schwarzach im Pongau-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Schwarzach im Pongau medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.