Skip to main content

Mennyit ér az Ön Guardamar del Segura-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Guardamar del Segura-i hirdetési árak alapján.

121 lakás hirdetés alapján Guardamar del Segura-ban (medián 3070 EUR/m²)

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

237 393 EUR

Tartomány: 201 784 EUR – 273 002 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Guardamar del Segura medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 230 263 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Guardamar del Segura-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 230 263 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · — · 97 m²229 000 EUR
50
House · — · 89 m²249 969 EUR
50
Apartment · — · 93 m²249 000 EUR
50
House · — · 82 m²210 000 EUR
50

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Spanyolország, utolsó 12 negyedév

+30.2%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Guardamar del Segura-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Guardamar del Segura-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Guardamar del Segura medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.