Most II, átlagos ár m²-enként
1683 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1683 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 297 m²
9 hálószoba
€1683/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés86
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások83
- Családbarát89
- Kulturális57
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség58
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1683 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Częstochowa
Lengyelország
€1724/m² · 1454 hirdetés
- Gliwice
Lengyelország
€2078/m² · 1113 hirdetés
- Sosnowiec
Lengyelország
€1812/m² · 1069 hirdetés
- Saint-Étienne
Franciaország
€1838/m² · 969 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Most II-ban:
Példa hirdetések
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Most II Csehország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Csehország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Most II-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Most II-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.
Becsülje meg egy ingatlan értékét Most II-ban
Ingyenes becslés a fenti árakat meghatározó élő hirdetések alapján. Percek alatt beállíthat árfigyelmeztetést.