Pardubičky, átlagos ár m²-enként
4851 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4851 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 103 m²
3 hálószoba
€4851/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés62
- Gyaloglás77
- Szolgáltatások44
- Családbarát43
- Kulturális51
- Levegőminőség70
- Zöldterület52
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség73
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3296 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Pardubičky-ban:
Példa hirdetések
- Nadstandardní byt 4+kk v nové výstavbě v Pardubicích
- Investiční dům 200 m² s pozemkem 736 m² v Pardubičkách
- Prostorný rodinný dům 5+kk s garáží a zahradou v klidné lokalitě
- Prostorný byt 2+kk s balkonem v klidné lokalitě Pardubic
- Moderní byt 3+kk v novostavbě s garáží v Pardubicích
- Prodej rodinného domu 98 m² s pozemkem 903 m² v Pardubicích
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Pardubičky Csehország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Csehország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Pardubičky-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Pardubičky-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.