Hořice v Podkrkonoší, átlagos ár m²-enként
1632 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1632 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 306 m²
10 hálószoba
€1632/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés66
- Gyaloglás87
- Szolgáltatások74
- Családbarát70
- Kulturális72
- Levegőminőség70
- Zöldterület78
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség73
Ingatlan típusa szerint
- Ház1184 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Hořice v Podkrkonoší-ban:
Példa hirdetések
- Investiční dům 330 m² v centru Hořic s okamžitým výnosem
- Prodej bytu 3+1 s předzahrádkou v Hořicích
- Prodej bytu 2+1 po rekonstrukci s lodžií v centru Hořic
- Prodej rodinného domu 4+kk s garáží a zahradou
- Rodinný dům s pozemkem v Hořicích - čeká na vaši rekonstrukci!
- Prodej rodinného domu 207 m² s velkým pozemkem v Hořicích
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Hořice v Podkrkonoší Csehország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Csehország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Hořice v Podkrkonoší-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Hořice v Podkrkonoší-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.