Skip to main content

Mennyit ér az Ön Chemnitz-i ingatlana?

Az alábbi kalkulátorral becsülje meg otthona piaci értékét a Chemnitz-i hirdetési árak alapján.

176 lakás hirdetés alapján Chemnitz-ban (medián 1335 EUR/m²)

Számítsa ki otthona értékét

Becsült érték

96 193 EUR

Tartomány: 81 764 EUR – 110 622 EUR

Értékfigyelmeztetések

E-mailben értesítjük, ha Chemnitz medián ára jelentősen változik.

Értesítsen, ha az érték változása meghaladja

Mit kap 100 134 EUR-ért

Valódi, közzétett hirdetések Chemnitz-ban, ehhez a büdzséhez közel — Seeki-pontszám szerint rangsorolva.

What you get at 100 134 EUR/ kb. eladási ár
Apartment · — · 70 m²109 000 EUR
50
Apartment · — · 83 m²95 000 EUR
50
Apartment · — · 82 m²95 000 EUR
50
Apartment · — · 85 m²104 000 EUR
50

Országos ártendencia

Eurostat lakásár-index: Németország, utolsó 12 negyedév

+0.0%12Q

Példa hirdetések

Hogyan működik?

Mennyire pontos ez a becslés?
A Chemnitz-i aktuális hirdetések kínálati árait használja, nem a tényleges eladási árakat. A pontosság a legjobb sűrűn lakott, sok összehasonlítható hirdetéssel rendelkező területeken. Tájékoztató jellegű útmutatóként kezelje, ne szakmai értékbecslésként.
Hogyan számítják ki a becslést?
Az alapterületet megszorozzuk az összehasonlítható Chemnitz-i hirdetések medián m²-áras árával, amelyet naponta frissítünk a Seeki nyilvános hirdetéseiből.
Honnan származnak az adatok?
A Seeki által indexelt nyilvános ingatlanhirdetésekből, naponta frissítve és területenként összesítve.
Kaphatok értesítést, ha az árak változnak?
Igen — adja meg e-mail-címét fent, és küldünk egy mágikus linket. Megerősítés után értesítjük, ha Chemnitz medián ára meghaladja az Ön által beállított küszöbértéket.
A becslések csak tájékoztató jellegűek, és nem minősülnek szakmai értékbecslésnek. Hirdetési árakon alapulnak, nem tényleges tranzakciókon.