gmina Ogrodzieniec, průměrná cena za m²
1 025 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 1 025 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 487 m²
16 ložnic
€1 025/m²
Kvalita života
- Doprava30
- Pěší dostupnost42
- Občanská vybavenost15
- Pro rodiny12
- Kultura38
- Zeleň22
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Dům1 020 €/m²
Jak se to porovná?
- Chemnitz
Německo
€1 283/m² · 912 nabídek
- Duisburg
Německo
€1 030/m² · 681 nabídek
- Gera
Německo
€1 064/m² · 407 nabídek
- Wilhelmshaven
Německo
€1 395/m² · 300 nabídek
Aktuální inzeráty v gmina Ogrodzieniec:
Ukázkové inzeráty
- Wyjątkowa posiadłość z ogromną działką w sercu Jury!
- Funkcjonalne 2 pokoje z piwnicą w sercu Jury!
- Gotowy do zamieszkania dom z garażem i działką w Ogrodzieńcu!
- Funkcjonalny dom z potencjałem w spokojnej okolicy Ogrodzieńca!
- Dom 4 pokoje w Ogrodzieńcu z potencjałem, gotowy do zamieszkania!
- Idealne miejsce na siedlisko w Giebło - działka z potencjałem!
Často kladené otázky
- Je gmina Ogrodzieniec drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v gmina Ogrodzieniec vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v gmina Ogrodzieniec?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.