gmina Ożarów Mazowiecki, průměrná cena za m²
2 049 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 2 049 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 244 m²
7 ložnic
€2 049/m²
Kvalita života
- Doprava47
- Pěší dostupnost70
- Občanská vybavenost34
- Pro rodiny60
- Kultura15
- Kvalita ovzduší55
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Byt2 936 €/m²
- Dům1 958 €/m²
Jak se to porovná?
Největší sub-lokalita v gmina Ożarów Mazowiecki je Poznańska.
V této oblasti
| Poznańska | — |
| Sochaczewska | — |
Aktuální inzeráty v gmina Ożarów Mazowiecki:
Ukázkové inzeráty
- Nowoczesny dom 5+kk blisko Warszawy z ogrodem
- Przestronne 4 pokoje z garażem w zielonych Kręczkach!
- Dwupoziomowy segment z ogrodem w Ożarowie Mazowieckim!
- Nowe mieszkanie 4 pokoje z ogródkiem w Ożarowie Mazowieckim!
- Nowoczesne 2 pokoje z balkonem w Ożarowie Mazowieckim
- Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Ożarowie Mazowieckim!
Často kladené otázky
- Je gmina Ożarów Mazowiecki drahá ve srovnání s Polsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Polsko.
- Jak se ceny v gmina Ożarów Mazowiecki vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v gmina Ożarów Mazowiecki?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.