Wieliczka County, průměrná cena za m²
2 298 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 2 298 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 217 m²
7 ložnic
€2 298/m²
Kvalita života
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Byt2 812 €/m²
- Dům1 980 €/m²
Aktuální inzeráty v Wieliczka County:
Ukázkové inzeráty
- Nowoczesny dom 4+kk z działką 800 m² w Biskupicach
- Nowoczesny dom 5+kk w Niepołomicach z pompą ciepła!
- Wolnostojący dom 92m² z działką 7 ar w Niepołomicach
- Nowoczesny dom premium w Krakowie - gotowy do zamieszkania!
- Mieszkanie 3 pokoje w Niepołomicach, stan deweloperski, blisko Puszczy!
- Przestronny dom z niezależnym mieszkaniem i garażem
Často kladené otázky
- Je Wieliczka County drahá ve srovnání s Rzeczpospolita Polska?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Rzeczpospolita Polska.
- Jak se ceny v Wieliczka County vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Wieliczka County?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě Wieliczka County
Bezplatný odhad na základě stejných aktuálních inzerátů, které utvářejí ceny výše. Cenová upozornění nastavíte za pár sekund.