Escalona, průměrná cena za m²
941 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 941 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 531 m²
17 ložnic
€941/m²
Kvalita života
- Doprava36
- Pěší dostupnost33
- Občanská vybavenost34
- Pro rodiny12
- Kultura0
- Kvalita ovzduší85
- Zeleň25
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace40
Podle typu nemovitosti
- Dům942 €/m²
Jak se to porovná?
- Tržec
Itálie
€324/m² · 40 nabídek
- Lutherstadt Eisleben
Německo
€279/m² · 35 nabídek
- Könnern
Německo
€350/m² · 30 nabídek
- Trapani
Itálie
€374/m² · 28 nabídek
Aktuální inzeráty v Escalona:
Ukázkové inzeráty
- Estrena tu hogar de ensueño en Escalona
- Estrena tu hogar en Escalona: Luminoso piso con garaje
- Acogedor apartamento recién reformado en Escalona
- Estrena tu hogar en Escalona: Luminoso, moderno y con garaje
- Estrena tu hogar ideal en Escalona: moderno, luminoso y con garaje
- ¡Tu oasis de tranquilidad con vistas en Escalona!
Často kladené otázky
- Je Escalona drahá ve srovnání s Španělsko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Španělsko.
- Jak se ceny v Escalona vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Escalona?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě Escalona