Střekov, průměrná cena za m²
1 921 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 1 921 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 260 m²
8 ložnic
€1 921/m²
Kvalita života
- Doprava58
- Pěší dostupnost58
- Občanská vybavenost36
- Pro rodiny25
- Kultura54
- Zeleň44
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace58
Podle typu nemovitosti
- Byt1 905 €/m²
- Dům2 277 €/m²
Jak se to porovná?
- Łódź
Polsko
€2 193/m² · 5071 nabídek
- Bydgošč
Polsko
€2 294/m² · 2471 nabídek
- Częstochowa
Polsko
€1 724/m² · 1454 nabídek
- Kielce
Polsko
€2 277/m² · 1257 nabídek
Aktuální inzeráty v Střekov:
Ukázkové inzeráty
- Pronájem bytu 2+1 64 m²
- Prostorný byt 2+1 s balkonem v klidné lokalitě
- Prostorný byt 2+1 s balkonem v klidné lokalitě
- Prostorný byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s lodžií a parkováním
- Pronájem bytu 1+1 v Ústí nad Labem s veškerou občanskou vybaveností
- Prostorný byt 2+kk po kompletní rekonstrukci s B energetickým štítkem
Často kladené otázky
- Je Střekov drahá ve srovnání s Česko?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Česko.
- Jak se ceny v Střekov vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Střekov?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě Střekov