Prester, průměrná cena za m²
409 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 409 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 1222 m²
40 ložnic
€409/m²
Kvalita života
- Doprava38
- Pěší dostupnost46
- Občanská vybavenost34
- Pro rodiny28
- Kultura0
- Kvalita ovzduší70
- Zeleň45
- Hluk100
- Riziko povodní20
- Ekonomická situace85
Podle typu nemovitosti
- Dům409 €/m²
Jak se to porovná?
- Tržec
Itálie
€324/m² · 40 nabídek
- gmina Morąg
Polsko
€465/m² · 34 nabídek
- Trapani
Itálie
€374/m² · 28 nabídek
- Pinos Puente
Španělsko
€470/m² · 26 nabídek
Aktuální inzeráty v Prester:
Ukázkové inzeráty
- Modernes 3-Zimmer-Apartment in Magdeburgs begehrtem Viertel Cracau
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in begehrtem Magdeburger Viertel Cracau
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in Magdeburg mit Balkon
- Großzügiges Mehrfamilienhaus mit Potenzial in Magdeburg
- Großzügiges Mehrfamilienhaus mit Potenzial in Magdeburg
- Gepflegtes Mehrfamilienhaus in Magdeburg mit 305m² Wohnfläche
Často kladené otázky
- Je Prester drahá ve srovnání s Německo?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Německo.
- Jak se ceny v Prester vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Prester?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě Prester