Oer-Erkenschwick, průměrná cena za m²
2 411 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 2 411 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 207 m²
6 ložnic
€2 411/m²
Kvalita života
- Doprava0
- Pěší dostupnost0
- Občanská vybavenost0
- Pro rodiny0
- Kultura0
- Kvalita ovzduší70
- Zeleň0
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace85
Podle typu nemovitosti
- Dům2 481 €/m²
Jak se to porovná?
- Częstochowa
Polsko
€1 724/m² · 1454 nabídek
- Bytom
Polsko
€1 259/m² · 602 nabídek
- Zabrze
Polsko
€1 518/m² · 519 nabídek
- Murcia
Španělsko
€1 614/m² · 499 nabídek
Aktuální inzeráty v Oer-Erkenschwick:
Ukázkové inzeráty
- Ihr projektiertes Traumhaus in Oer-Erkenschwick
- Renovierungsbedürftige 3-Zimmer-Erdgeschosswohnung mit Balkon
- Familienfreundliches Einfamilienhaus mit Garten in Oer-Erkenschwick
- Neubau-Einfamilienhaus: Ihr Traumhaus in Oer-Erkenschwick
- Charmantes Familien-Domizil mit Terrasse und Garage
- Großzügiges Mehrfamilienhaus mit Garten und Garagen in Oer-Erkenschwick
Často kladené otázky
- Je Oer-Erkenschwick drahá ve srovnání s Německo?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Německo.
- Jak se ceny v Oer-Erkenschwick vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Oer-Erkenschwick?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.