gmina Borne Sulinowo, Średnia cena za m²
1415 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 1415 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 353 m²
11 bedrooms
€1415/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Mieszkanie1563 €/m²
- Dom1086 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Saint-Étienne
Francja
€1838/m² · 969 ofert
- Magdeburg
Niemcy
€1895/m² · 931 ofert
- Chemnitz
Niemcy
€1283/m² · 912 ofert
- Nové Zámky
Słowacja
€1893/m² · 567 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Borne Sulinowo:
Przykładowe ogłoszenia
- Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z garażem i działką w Dąbiu
- Dwupoziomowe 3 pokoje z piwnicą w Borne Sulinowo
- Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem z lasem i stawami!
- Słoneczne 3 pokoje z loggią blisko jeziora w Bornem Sulinowie!
- Nowoczesny dom bliźniak blisko jeziora w Borne Sulinowo!
- Komfortowe 2 pokoje z piwnicą w spacerowej części Bornego Sulinowa!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Borne Sulinowo jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Borne Sulinowo?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Borne Sulinowo?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Borne Sulinowo
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.