gmina Postomino, Średnia cena za m²
2079 €/m²
Mediana ceny za m² wynosi obecnie 2079 €. Dane są regularnie aktualizowane na podstawie publicznych ogłoszeń.
Budżet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co tu dostaniesz za swój budżet?
≈ 240 m²
7 bedrooms
€2079/m²
Jakość życia
- Komunikacja0
- Pieszy zasięg0
- Udogodnienia0
- Dla rodzin0
- Kultura0
- Tereny zielone0
- Hałas100
- Ryzyko powodzi100
- Sytuacja gospodarcza100
Według typu nieruchomości
- Dom1709 €/m²
Jak to wypada w porównaniu?
- Berlin
Niemcy
€5530/m² · 13269 ofert
- Bratysława
Słowacja
€4285/m² · 11875 ofert
- Graz
Austria
€4692/m² · 6086 ofert
- Madryt
Hiszpania
€5370/m² · 4423 ofert
Najnowsze ogłoszenia w gmina Postomino:
Przykładowe ogłoszenia
- Wyjątkowa inwestycja nad morzem w Jarosławcu!
- Nowoczesny dom parterowy 158m2 z fotowoltaiką i pompą ciepła
- Luksusowa rezydencja blisko morza - gotowa do zamieszkania!
- Apartament blisko plaży w Rusinowie – idealna inwestycja!
- Dom z agroturystyką blisko jeziora i morza!
- Nowoczesne bliźniaki 700m od morza - idealna inwestycja!
Najczęściej zadawane pytania
- Czy gmina Postomino jest droga w porównaniu z Polska?
- Porównaj medianę €/m² na tej stronie z tą samą wartością dla Polska.
- Jak zmieniały się ceny w gmina Postomino?
- Tabela trendu 12-miesięcznego pokazuje mediany miesięczne.
- Gdzie są najtańsze okolice w gmina Postomino?
- Zobacz tabelę pod-lokalizacji.
- Jak Seeki wylicza te dane?
- Mediana z price_eur / floorage dla wszystkich opublikowanych ogłoszeń w tej lokalizacji.
Oszacuj wartość nieruchomości w lokalizacji gmina Postomino
Bezpłatny szacunek na podstawie tych samych aktualnych ogłoszeń, które kształtują ceny powyżej. Alerty cenowe ustawisz w kilka sekund.